Drukarnia „Com-Druk” - Robert Lula w Miejscu Piastowym


Adres: 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dworska 25

Telefon: (13) 43 393 26, 502 223 890

Fax: (13) 43 393 26

Strona internetowa: www.comdruk.pl

E-mail: comdrukarnia@poczta.fm

Rok powstania: 2000

Właściciel: Robert Lula

Drukarnia Com-Druk działa na rynku od 8 lat. Tradycję poligraficzną kultywuje w Miejscu Piastowym, gdzie ponad 100 lat temu w zakonie Michalitów, założyciel zgromadzenia, błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz prowadził pierwszą na tym terenie drukarnię.

Jako jedyna w regionie posiada zaawansowany technologicznie park maszyn. Posiada czterokolorowe maszyny poligraficzne w formacie A2 i B3, własną przygotowalnię CTP, introligatornię z możliwością zbierania, gięcia i obcinania z szybkością 2500 tys. sztuk książek na godzinę, tygle wycinające oraz wiele innych urządzeń do uszlachetniania wydruków. Dysponuje drukiem niskonakładowym cyfrowym, który umożliwia realizację zleceń nawet w przypadku zamówienia jednego egzemplarza plakatu, foldera czy książki.

Rok temu, w nowo otwartym zakładzie, drukarnia poszerzyła ofertę o produkcję kartonów i opakowań kaszerowanych z tektury falistej, opakowań na artykuły spożywcze, a także opakowań przemysłowych. Wyposażyła również park maszynowy w dodatkowe techniki druku i uszlachetniania: UV, foliowanie.

Zakład poligraficzny inwestuje w urządzenia gwarantujące doskonałą jakość druku, szybką realizację zamówienia oraz atrakcyjną cenę.